• м. Дніпро
    вул. Юрія Савченка, 67а
  • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
  • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
  • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Доставка

 Інтернет-магазин здійснює доставку придбаного товару своєю власною Службою доставки та кур'єрськими службами. Замовлений товар можна отримати на складі магазину попередньо обравши на сайті форму доставки «самовівоз». Доставка по місту Дніпропетровську здійснюється до під'їзду.
Вартість доставки
У межах міста доставка здійснюється безкоштовно за вартості товару від 3000 грн. При замовленні товару вартістю менше 3000 грн., вартість доставки складе 90 грн. Вартість доставки по області, визначається з розрахунку 2 грн. за 1 кілометр колії. В інших випадках доставка здійснюється кур'єрськими службами на вибір замовника.
Термін доставки
Термін доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами після розміщення замовлення.
Доставка виконується шість днів на тиждень. У робочі дні з 10:00 до 20:00 години, у суботу з 10:00 до 14:00. Товари, замовлені Вами у суботу та неділю, доставляються у понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі:
Місце доставки
Доставка здійснюється за адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Якщо потрібно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджера магазину, який зв'яжеться з Вами після оформлення замовлення на сайті.
Правила
Під час доставки Вам передаються всі документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію Вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити друк Вашої організації. Ціна, вказана в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не має права коригування ціни. Вартість доставки виділяється у документах на купівлю окремою графою.
Увага! Просимо пам'ятати, що всі технічні характеристики та властивості товару, що купується, слід уточнювати у менеджера до моменту покупки товару. При необхідності монтажу товару, що купується в нашому магазині, Вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. При доставці замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При не заяві Вами при отриманні товару претензій щодо механічних пошкоджень, надалі подібні претензії не приймаються. У разі запитань, побажань та претензій звертайтесь до нас за наступними координатами:
Телефон: (067) 563-88-98
Електронна пошта: office@tta.in.ua
 
Новинки