• м. Дніпро
  вул. Юрія Савченка, 67а
 • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
 • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
 • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Насосные станции WILO

 1. Wilo HWJ 201 EM
  12 975.12грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270712

  На складі: є
  Насосная станция Wilo HWJ 201 EM, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 24 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 201 EM, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 24 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 2. Wilo HWJ 301 EM
  15 107.39грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270713

  На складі: є
  Насосная станция Wilo HWJ 301 EM, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 24 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 301 EM, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 24 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 3. Wilo HMP 303 EM
  16 100.01грн.

  Код товару: 270726

  На складі: на замовлення
  Установка для водоснабжения Wilo HMP 303 EM, многоступенчатого нормальновсасывающего горизонтального центробежного насоса и мембранного бака на 50 литров.
  Установка для водопостачання Wilo HMP 303 EM, багатоступінчастий нормальновсмоктуючий горизонтальний відцентровий насос і мембранний бак на 50 літрів.
 4. Wilo HMP 304 EM
  16 671.50грн.

  Код товару: 270708

  На складі: на замовлення
  Установка для водоснабжения Wilo HMP 304 EM, многоступенчатого нормальновсасывающог горизонтального центробежного насоса и мембранного бака на 50 литров.
  Установка для водопостачання Wilo HMP 304 EM, багатоступінчастого нормальновсмоктування горизонтального відцентрового насоса і мембранного бака на 50 літрів.
 5. Wilo HMP 305 EM
  16 957.51грн.

  Код товару: 270727

  На складі: на замовлення
  Установка для водоснабжения Wilo HMP 305 EM, многоступенчатого нормальновсасывающего горизонтального центробежного насоса и мембранного бака на 50 литров.
  Установка для водопостачання Wilo HMP 305 EM, багатоступінчастий нормальновсмоктуючий горизонтальний відцентровий насос і мембранний бак на 50 літрів.
 6. Wilo HMP 605 EM
  21 244.47грн.

  Код товару: 270728

  На складі: на замовлення
  Установка для водоснабжения Wilo HMP 605 EM, многоступенчатого нормальновсасывающог горизонтального центробежного насоса и мембранного бака на 50 литров.
  Установка для водопостачання Wilo HMP 605 EM, багатоступінчастого нормальновсмоктування горизонтального відцентрового насоса і мембранного бака на 50 літрів.
 7. Wilo HWJ 301 EM 60L
  19 491.32грн.

  Код товару: 270714

  На складі: на замовлення
  Насосная станция Wilo HWJ 301 EM 60L, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 60 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 301 EM 60L, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 60 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 8. Wilo HWJ 401 EM
  15 463.98грн.

  Код товару: 270715

  На складі: на замовлення
  Насосная станция Wilo HWJ 401 EM, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 24 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 401 EM, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 24 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 9. Wilo HWJ 401 EM 60L
  20 024.59грн.

  Код товару: 270716

  На складі: на замовлення
  Насосная станция Wilo HWJ 401 EM 60L, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 60 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 401 EM 60L, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 60 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.

Насосна станція Wilo (Віло): призначення та переваги

насосная станция wilo

Насосна установка – один із основних елементів системи водопостачання. Основним її призначенням є забезпечення будівлі чистою, питною водою, взятою з колодязя чи свердловини. Усі сучасні модифікації цих пристроїв можна умовно поділити на великі групи: промислові і побутові.

Характерною особливістю перших є велика потужність та можливість перекачування рідини у великих обсягах. Другі широко використовуються в котеджах та заміських будинках. Вони поділяються на самоусмоктувальні та автоматичні. Автоматичні вважаються більш зручними в експлуатації, тиск води контролюється за допомогою електроніки. Насос відрізняється компактними розмірами та безпекою в експлуатації.

Для нормальної роботи насосної станції (насоса для води) того чи іншого типу знадобиться купівля та монтаж додаткового обладнання: водяного фільтра, захисного реле, зворотного клапана, реле тиску, блока автоматики та стабілізатора напруги.

Великою популярністю серед широкого кола споживачів сьогодні користуються каналізаційні насосні станції Wilo, які відповідають світовим стандартам якості.

Широка популярність продукції бренду обумовлена цілою низкою переваг:

 • інноваційна система запобігання мотору, що робить виріб незалежним від різких стрибків напруги в електромережі;
 • простота монтажу та подальшої експлуатації;
 • безшумність у роботі;
 • у деяких моделей передбачено захист від низьких температур та сухого холоду;
 • надійні, довговічні та якісні матеріали виготовлення;
 • можливість регулювання сили натиску;
 • економічне енергоспоживання та тривалий термін експлуатації;
 • ціна насосних станцій Wilo демократична.
купить насосную станцию Wilo (Вило)

Крім того, німецький виробник зі світовим ім'ям представив нам різноманітність серій своєї продукції, що дозволяє легко вибрати відповідний пристрій як для побутового, так і промислового використання. Найбільшою популярністю користується сьогодні серія HWJ.

Для того, щоб вибрати відповідну насосну станцію Wilo (Вило) HWJ, необхідно звернути увагу на низку параметрів:

 • тип насоса - самовсмоктувальна функція більше підійде для невеликих колодязів та свердловин; якщо відстань до води досить велика, краще зупинити свій вибір на занурювальних виробах;
 • продуктивність - при розрахунку необхідного вам показника можна скористатися онлайн-програмами або проконсультуватися з фахівцем;
 • сила напору - визначається виходячи з відстані до води, тиску та кількості втрат рідини;
 • додаткові опції – це може бути захист від перепадів або низьких температур.

Купити насосну станцію Wilo (Віло) в інтернет-магазині «TTA»

На сторінках каталогу спеціалізованого інтернет-магазину «ТТА» ви знайдете і можете купити широкий модельний ряд насосних станцій Wilo (Віло), а також представлені насоси підвищення тиску WILO, насоси водозабезпечення WILO та ін. До кожної одиниці додається докладний опис моделі, що допоможе зробити правильний вибір. Крім того, наші фахівці завжди готові вам прийти на допомогу. Вартість продукції доступна, якість знаходиться на найвищому рівні.

Фільтр
Новинки