• м. Дніпро
  вул. Юрія Савченка, 67а
 • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
 • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
 • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Насоси для води

 1. Wilo WJ 201 X EM
  8 295.11грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270701

  На складі: є
  Самовсасывающий одноступенчатый центробежный насос Wilo WJ 201 X EM удобный в использовании благодаря незначительному весу и небольшим размерам, а также практической транспортной ручке.
  Самовсмоктуючий одноступінчастий відцентровий насос Wilo WJ 201 X EM зручний у використанні завдяки незначній вазі та невеликим розмірам, а також практичній транспортній ручці.
 2. Wilo WJ 301 X EM
  10 426.57грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270702

  На складі: є
  Самовсасывающий одноступенчатый центробежный насос Wilo WJ 301 X EM удобный в использовании благодаря незначительному весу и небольшим размерам, а также практической транспортной ручке
  Самовсмоктувальний одноступінчастий відцентровий насос Wilo WJ 301 X EM зручний у використанні завдяки незначній вазі та невеликим розмірам, а також практичній транспортній ручці.
 3. Wilo WJ 401 X EM
  10 783.15грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270703

  На складі: є
  Самовсасывающий одноступенчатый центробежный насос Wilo WJ 401 X EM удобный в использовании благодаря незначительному весу и небольшим размерам, а также практической транспортной ручке.
  Самовсмоктуючий одноступінчастий відцентровий насос Wilo WJ 401 X EM зручний у використанні завдяки незначній вазі та невеликим розмірам, а також практичній транспортній ручці.
 4. Wilo HWJ 201 EM
  12 975.12грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270712

  На складі: є
  Насосная станция Wilo HWJ 201 EM, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 24 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 201 EM, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 24 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 5. Wilo HWJ 301 EM
  15 107.39грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270713

  На складі: є
  Насосная станция Wilo HWJ 301 EM, состоящая из самовсасывающего насоса Wilo Jet WJ и мембранного бака емкостью 24 литров. С простой установкой и вводом в эксплуатацию идеальный аксессуар для вашего дома и сада.
  Насосна станція Wilo HWJ 301 EM, що складається з самовсмоктувального насоса Wilo Jet WJ та мембранного бака ємністю 24 літрів. З простим встановленням та введенням в експлуатацію ідеальний аксесуар для вашого будинку та саду.
 6. Wilo-Star-RS 25/4 сірий
  3 984.12грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270143

  На складі: є
  Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/4 с мокрым ротором и резьбовым соединением. Для систем отопления, кондиционирования и систем подачи холодной воды.
  Насос циркуляційний Wilo Star-RS 25/4 з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Для систем опалення, кондиціонування та систем подачі холодної води.
 7. Wilo-Star-RS 25/4-130 сірий
  3 984.12грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270117

  На складі: є
  Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/4-130 (серый) с мокрым ротором и резьбовым соединением. Для систем отопления, кондиционирования и систем подачи холодной воды.
  Насос циркуляційний Wilo Star-RS 25/4-130 (сірий) з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Для систем опалення, кондиціонування та систем подачі холодної води.
 8. Wilo-Star-RS 25/6 сірий
  4 101.30грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270144

  На складі: є
  Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/4 с мокрым ротором и резьбовым соединением. Для систем отопления, кондиционирования и систем подачи холодной воды.
  Насос циркуляційний Wilo Star-RS 25/4 з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Для систем опалення, кондиціонування та систем подачі холодної води.
 9. Wilo-Star-RS 25/6-130 сірий
  4 101.30грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270120

  На складі: є
  Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/6-130 (серый) с мокрым ротором и резьбовым соединением. Для систем отопления, кондиционирования и систем подачи холодной воды.
  Насос циркуляційний Wilo Star-RS 25/6-130 (сірий) з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Для систем опалення, кондиціонування та систем подачі холодної води.
 10. Wilo-Star-Z 20/1
  8 097.29грн.
  Клькість:
  Замовити в 1 клік

  Код товару: 270103

  На складі: є
  Циркуляционный насос с мокрым ротором Wilo-Star-Z 20/1 для замкнутых систем (рециркуляции) горячего водоснабжения. Циркуляційний насос із мокрим ротором Wilo-Star-Z 20/1 для замкнутих систем (рециркуляції) гарячого водопостачання.

Водяні насоси для опалення

насоси для води дніпропетровськЦиркуляційний насос для обігріву приводить гарячу воду в рух по колу в системі опалення. Виглядає теплосистема як замкнутий контур. Водний насос створює перепади тиску та примусово запускає воду в рух.

Водяні насоси для дому – це одні з основних складових опалювальної системи та подачі гарячої води. Уявляють вони собою невеликий пристрій з інжектуючими та всмоктувальними властивостями. Ці прилади встановлюються у сам трубопровід опалювальної системи. Такі насоси служать для запуску та перезапуску води у системі. Використання водяних насосів працює ефективніше, ніж стандартні системи обігріву. Повітря швидко нагрівається та рівномірно розподіляється.

Вірним рішенням буде купити насос для води в Україні, якщо ви плануєте покупку великого заміського будинку або площу вашого житла більше, ніж 100 квадратних метрів. Ці пристрої допоможуть створити тепло та затишок у вашому будинку.

Види насосів для води: особливості та характеристики

Існують мокрі та сухі циркуляційні водні насоси.

У «мокрих» насосах циркулююча вода не контактує з теплоносієм. Між ними стоять ущільнювачі. Кільця ущільнювачів забезпечують герметичність двигуна від 3 років.

Зручність використання «мокрих» водяних насосів у тому, що вони компактні, працюють без зайвого шуму, споживають мало енергії, забезпечують довгострокову безперебійну роботу, прості експлуатації. Єдиним мінусом цих насосів є низький коефіцієнт корисної дії, тому їх використовують у побутових системах. Щоб водяний насос «мокрого» типу працював без збоїв, його необхідно правильно встановити у горизонтальному положенні. З установкою можна впоратися і самостійно, але все ж таки справу краще довірити фахівцям, які проведуть усі необхідні роботи з монтажу з гарантією.

Насоси для гарячої води «сухого» типу контактують із ротором. Їхній коефіцієнт корисної дії набагато вищий, ніж у «мокрих» насосів і може досягати 80%. Пристрої мають високу продуктивність. «Сухі» насоси дуже галасливі і для їх установки потрібні відмінні звукоізоляційні приміщення. Такі пристрої потребують чистого повітря ротора і кімнати. Це пов'язано з тим, що такі системи дуже добре притягають пил, що може призвести до розгерметизації ущільнювачів. Залежно від способу встановлення розрізняють горизонтальні, вертикальні та блокові «сухі» циркуляційні насоси.

Як вибрати насос для води?

водяний насос для опаленняЯкщо вибираєте насос для опалення квартири, віддавайте перевагу «мокрим» насосів. Вони популярні завдяки безшумній роботі, вам не знадобиться окрема кімната для встановлення. Зверніть увагу на склад матеріалів насоса, сертифікати якості, гарантійний термін.

Сучасні водяні насоси мають ряд додаткових опцій. Вартість водяного насосу залежатиме від цих функцій. Наприклад, існують моделі циркуляційних насосів, на яких можна встановити автоматичне обігрів до приходу власників. Купуючи водяний насос для квартири, звертайте увагу на марки, які добре зарекомендували себе на ринку продажу. Серед них можна назвати DAB, Pedrollo, Willo. Вибираючи побутовий водяний насос, враховуйте потребу житла у теплі та відповідно коефіцієнт корисної дії даного пристрою. Сучасні циркуляційні системи повністю переходять на автоматичний режим керування, завдяки чому вдалося значно збільшити працездатність пристрою.

Переваги покупки насоса для гарячої води в інтернет магазині ТТА

Вас вітає інтернет-магазин ТТА. Ми раді запропонувати повний асортимент систем опалення. Якщо ви шукаєте насос для води або насосну станцію WILLO, ціна на яку буде прийнятною, радимо звернутися за покупкою до наших менеджерів. Не потрібно вбивати питання у пошукових системах: «опалювальні насоси для води Дніпропетровськ», магазин ТТА готовий надати бажаний товар за вигідною ціною. Наш інтернет-магазин кожен насос для води

Фільтр
Новинки