• м. Дніпро
  вул. Юрія Савченка, 67а
 • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
 • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
 • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Насосы Wilo TОР-SD

 1. Wilo-TОР-SD 30/5 DМ
  18 604.08грн.

  Код товару: 270501

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с резьбовым соединением TОР-SD 30/5 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Здвоєний циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням TОР-SD 30/5 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 2. Wilo-TОР-SD 30/5 EM
  18 960.48грн.

  Код товару: 270502

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с резьбовым соединением TОР-SD 30/5 EМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням TОР-SD 30/5 EМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціонування та закритих контурів охолодження.
 3. Wilo-TОР-SD 32/10 DМ
  24 342.12грн.

  Код товару: 270503

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 32/10 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 32/10 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 4. Wilo-TОР-SD 32/10 EМ
  24 876.72грн.

  Код товару: 270504

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 32/10 EМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 32/10 EМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 5. Wilo-TОР-SD 32/7 DМ
  19 316.88грн.

  Код товару: 270505

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 32/7 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 32/7 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 6. Wilo-TОР-SD 32/7 EМ
  19 851.48грн.

  Код товару: 270516

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 32/7 EМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 32/7 EМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 7. Wilo-TОР-SD 40/10 DМ
  37 849.68грн.

  Код товару: 270506

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 40/10 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 40/10 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 8. Wilo-TОР-SD 40/10 EМ
  57 742.44грн.

  Код товару: 270507

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 40/10 EМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 40/10 EМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 9. Wilo-TОР-SD 40/15 DМ
  50 608.80грн.

  Код товару: 270509

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 40/15 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 40/15 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціювання та закритих контурів охолодження.
 10. Wilo-TОР-SD 40/7 DМ
  31 862.16грн.

  Код товару: 270510

  На складі: на замовлення
  Сдвоенный циркуляционный насос с мокрым ротором с фланцевым соединением TОР-SD 40/7 DМ для систем водяного отопления, промышленных циркуляционных систем, установок кондиционирования и закрытых контуров охлаждения.
  Подвійний циркуляційний насос з мокрим ротором з фланцевим з'єднанням TОР-SD 40/7 DМ для систем водяного опалення, промислових циркуляційних систем, установок кондиціонування та закритих контурів охолодження.

Насос TOP-SD

насос top sd

Циркуляційні насоси лінійки TOP SD сьогодні знайшли широке застосування як ключові складові систем опалення, як на побутових, так і на промислових об'єктах. Основною їх особливістю є те, що конструкція передбачає два електродвигуни – резервний та робочий. При виході з ладу одного робота не припиняється.

 

Основні характеристики та переваги:

  • простота демонтажу двигунів, їх ремонту чи заміни;
  • сумісність з газовими та твердопаливними котлами;
  • надійна конструкція та якісні матеріали виготовлення, які гарантують тривалий термін служби та безперебійну, ефективну роботу;
  • корпус покритий спеціальним антикорозійним складом;
  • передбачено ручне регулювання потужності;
  • для зручності оснащений сучасним РК-дисплеєм, на який виводиться інформація про помилки в роботі та несправності;
  • не споживає багато енергії, що дозволяє значно заощадити на оплаті рахунків за електрику.

Купити циркуляційний Насос TOP-SD в інтернет магазині "ТТА" у Дніпрі

Купити TOP SD можна у спеціалізованому інтернет-магазині«ТТА». Ми допоможемо визначитися з вибором відповідної моделі. Ціна TOP SD цілком відповідає німецькій якості, надійності та функціональності виробу.

Фільтр
Новинки