• м. Дніпро
    вул. Юрія Савченка, 67а
  • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
  • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
  • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Wilo-Star-Z NOVA C

Код товару: 270108

На складі: на замовлення

4 499.71грн.
Циркуляционный насос Wilo-Star-Z NOVA C с мокрым ротором с резьбовым соединением и синхронным электродвигателем, устойчивым к токам блокировки. Насос в сборе с шаровым запорным клапаном и обратным клапаном с резьбой G1, кабелем электропитания длиной 1,8 м и цифровым таймером. Циркуляційний насос Wilo-Star-Z NOVA C з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням та синхронним електродвигуном, стійким до струмів блокування. Насос у зборі з кульовим запірним клапаном та зворотним клапаном з різьбленням G1, кабелем електроживлення довжиною 1,8 м та цифровим таймером.
Рециркуляційний насос Wilo Star Z NOVA C призначений для закритих систем гарячого водопостачання завдяки синхронному двигуну має низьку споживану потужність від 3 до 5 Вт. Використання високоякісних матеріалів для тривалої експлуатації забезпечує надійний захист від бактерій та корозії.
Корпус циркуляційного насоса Wilo Star Z NOVA C виготовлений з латуні (CuZn40Pb2), робоче колесо – синтетичний матеріал (PPE/PS – 30% GF), вал насоса – кераміка, підшипник – графіт, просочений синтетичною смолою.
Максимально допустимий тиск для насоса Wilo Star Z NOVA C становить 10 бар, діапазон температур для циркуляційних систем гарячого водопостачання від +2ºС до +65ºС, коротко тимчасово (до 2 годин) +70ºС, при температурі навколишнього середовища до +40ºС.
 
Технічні характеристики

Серія Star Z

Витрата, Q макс.(m3/h)

Натиск, Н макс.(m)

Різьблення

Різьбове трубне з'єднання

NOVA C

0.3

0.95

G 1

R ½

немає повідомлень на цей товар
Нове повідомлення
 

Ви можете поставити нам запитання(и) за допомогою наступної форми.