• м. Дніпро
    вул. Юрія Савченка, 67а
  • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
  • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
  • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Wilo-Star-RS 25/6 сірий

Код товару: 270144

На складі: є

4 101.30грн.
Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/4 с мокрым ротором и резьбовым соединением. Для систем отопления, кондиционирования и систем подачи холодной воды.
Насос циркуляційний Wilo Star-RS 25/4 з мокрим ротором та різьбовим з'єднанням. Для систем опалення, кондиціонування та систем подачі холодної води.
Кількість:
Замовити в 1 клік
Циркуляційний насос Star-RS 25/6 (сірий) підходить для монтажу в будь-якому положенні з горизонтальним валом, має три попередньо вибрані ступені частоти обертання для адаптації навантаження. Простий та надійний монтаж завдяки практичним відливам під ключ на корпусі насосів. Спрощений електромонтаж завдяки знімному кабельному введенню клемної коробки з можливістю двостороннього підключення, швидке підключення пружинних клем.
Електродвигун насоса Star-RS 25/6 (сірий) стійкий до струму блокування. Корпус насоса виготовлений із сірого чавуну, робоче колесо із зміцненого скловолокном синтетичного матеріалу, вал із нержавіючої сталі з вугільними підшипниками ковзання з металевим просоченням. Серійне застосування у системах холодної води з температурою до -10 °C.
 
Технічні характеристики

Тип

Витрата, Q макс.(m3/h)

Натиск, Н макс.(m)

Різьблення

Різьбове трубне з'єднання

Номінальний тиск (bar)

Монтажна довжина (mm)

Підключення до мережі

Вага брутто (кг)

Star-RS 25/6

4

6

G 1½

R 1

10 

 180

 1~230 V, 50 Hz

2.7 

немає повідомлень на цей товар
Нове повідомлення
 

Ви можете поставити нам запитання(и) за допомогою наступної форми.