• м. Дніпро
    вул. Юрія Савченка, 67а
  • Email : office@tta.in.ua
Графік роботи
  • Пн - Пт - з 9:00 до 18:00
  • Сб, Нд - вихідний

Безкоштовна доставка*

Замовлення від 3000 грн.

Комплект Multibox C-RTL 9303-00.800

Код товару: 020403

На складі: на замовлення

3 307.51грн.
Монтажний комплект Multibox C-RTL Heimeier (9303-00.800) для обмеження температури на "звороті" із захованим всередину регулятором RTL для комбінованих систем опалення.

Мультибокс для теплої підлоги HEIMEIER Multibox C-RTL

 Монтажний бокс для блоків HEIMEIER Multibox C-RTL з панеллю, декоративною кришкою та кріпильними планками призначений індивідуального автономного контролю температури в приміщенні із системою опалення підлоги. Мультибокс для теплої підлоги Multibox С-RTL призначений для обмеження температури зворотного потоку із захованим всередину регулятором  RTL для комбінованих систем опалення.
- Глибина монтажу короба для блоку 60 мм.
-Універсальна установка завдяки змінній відстані до 30 мм між монтажним коробом та декоративною кришкою.
- Декоративна кришка дозволяє компенсувати відхилення до 6° з кожної сторони у разі перекосу при монтажі короба. - Термостатична головка типу К забезпечена термостатом, наповненим рідиною. Стабільний режим регулювання. Шкала термостата від 1 до 5. Захист від розморожування системи. Діапазон температур від 10°С; C до 50° C.
- Корпус клапана виготовлений із бронзи. Термовставки забезпечені штоком із нержавіючої сталі з подвійним кільцевим ущільненням. Заміна зовнішнього кільцевого ущільнення можлива без спуску води із системи.
 
немає повідомлень на цей товар
Нове повідомлення
 

Ви можете поставити нам запитання(и) за допомогою наступної форми.